عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه عوامل موثر بر ایجاد اقساط معوق بانک قوامین استان کرمانشاه

قسمتی از متن پایان نامه :

)- فعالیت های اصلی بانک قوامــــــــــین:

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

1- پرداخت وام در قالب قرض الحسنه حکمت وتسهیلات عقود اسلامی به کارکنان ناجا به مقصود تامین نیازهای ضروری خانواده آنان.

2- پرداخت وام قرض الحسنه در قبال سپرده گذاری واعطای تسهیلات عقود اسلامی با اولویت سپرده گذاری ویا منافع آزاد به اقشار مختلف حقیقی وحقوقی جامعه.

3- ایجاد سرمایه گذاری در طرح ها و با خرید سهام شرکت ها از طریق شرکت سرمایه گذاری مهرگان برای کارکنان ناجا به صورت وام به صورت وام قرض الحسنه جهت ثروت سازی کارکنان ناجا

                                     جدول شماره(2-1)انواع خدمات متنوع بانک قوامیــــن:

 

(2-3-3)- ماموریت بانک قوامـــــــــــــین:

تأمین بخشی از نیاز های مالی کارکنان محترم نیروی انتظامی وسایر اشخاص حقیقی در سراسر کشور از طریق ارائه خدمت متنوع در غالب قرض الحسنه خدمات ویژه و سایر عقود اسلامی با بهره گیری از فن آوری های جدید بانکی و ویژگی های منحصر به فرد و متمایز ورعایت اصل درست کاری، تواضع کوشش می کند تا با تصویر مثبتی از خود در ذهن دیگران ایجاد نماید، و به نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه توجه می کند. در همین راستا جهت تامین توان مهارت آنها کوشش می کند و بهبود مستمر در تمام زمینه ها سر لوحه کار خود می داند.(سایت بانک قوامین)

سوالات یا اهداف این پایان نامه : 

هدف این پژوهش دستیابی وشناسایی عوامل درون سازمانی تاثیر گذار در ایجاد اقساط معوق  تسهیلات پرداختی به مشتریان بانک قوامین استان کرمانشاه می باشد.

اهداف جزئی:

1-  شناسایی اندازه تاثیر عدم کنترل ونظارت کافی بانکی در ایجاد اقساط معوق.

2- شناسایی اندازه تاثیر عدم اخذ تضمینات وضامن معتبر در ایجاد اقساط معوق.

3- شناسایی اندازه تاثیر نرخ بالای تسهیلات پرداختی در ایجاد اقساط معوق.

که باشناخت این عوامل بانک می تواند مطالبات معوق را کنترل نماید و بستر لازم را برای افزایش نقدینگی بمنظور ارائه خدمات بیشتر به متقاضیان را فراهم نماید.

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : مطالعه عوامل موثر بر ایجاد اقساط معوق بانک قوامین استان کرمانشاه  با فرمت ورد

دسته‌ها: پایان نامه